пʼятниця, 16 січня 2015 р.
Рефлексія. Модуль 4
В парах ділилися ідеями щодо обраних тем для дослідження. Слухала рекомендації колег щодо доцільності використання ІКТ при вивченні геометрії. дякую їм за поради. Щось обов'язково візьму для себе. Прописала в план Ключове і тематичні питання. Вперше записала змістові питання творчого характеру. Щоб діти не лише вивчили формули а й задумалися над тим як скористатися цими знаннями для вирішення звичайних життєвих проблем. На мою думку мені це вдалося. Сподобалась фраза з підручника "проекти вимагають від учнів використання знань, щоб переконати інших, і таким чином видно, що вони справді розуміють матеріал". Думка глибока і вірна. Взагалі План вивчення теми поступово заповнюється. Добре, що на відміну від планів попередніх версій він динамічний. Це дає змогу самому оцінити зміни свого розуміння проекту.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар