пʼятниця, 16 січня 2015 р.

Рефлексія. Модуль 6

Під час роботи за цим модулем я придумала як застосувати у роботі над своїм проектом   блоги – учні будуть тут публікувати результати дослідження,  тут же будуть публікувати свої результати їх друзі. Учні зможуть аналізувати результати та робити власні висновки, визначаючи яку інформацію можна стискати і який архіватор використовувати краще.
Під час уроку мої учні будуть використовувати чат, або скап, або ICQ, де будуть публікувати свої результати, що дозволить учням швидко обмінятись результатами та скласти табличку у Екселі, за допомогою якої можна простіше аналізувати отримані результати.

Немає коментарів:

Дописати коментар