На мою думку, формування у учнів навиків самоспрямованої діяльності дозволить виростити із них майбутніх успішнил людей - людей, які не бояться самостійно планувати свою діяльність, реалізувати її та брати на себе відповідальність за її результати. Вивчаючи приклади планів проектів, я помітила, що крім слабовстигаючих та сильних учнів у них ще є учні із певними фізичними вадами.
Не знаю, чи варто їх виділяти у окремий розділ диференціації навчання?
Немає коментарів:
Дописати коментар