понеділок, 19 січня 2015 р.

Рефлексія. Модуль 8

Порівнюючи засоби оцінювання минулих версій та версії 10, для себе відмітила, що тепер їх розділили за способом застосування. Я зрозуміла різницю між контрольним списком та формою оцінювання. Контрольний список краще використовувати для самооцінювання, щоб учень міг контролювати правильність виконання дослідження, правильно формував свій блог. Тобто це використовується у процесі для того, щоб учень чогось не забув та зробив все правильно ;)
Форми оцінювання, на мою думку, варто застосовувати оцінюючи результати дослідження, продуктів, отриманих учнем у процесі роботи над темою
Прийшлось трохи змінити планування оцінювання та й у планування діяльності прийшлось внести зміни. Це для проекту краще...

Немає коментарів:

Дописати коментар