пʼятниця, 16 січня 2015 р.

Рефлексія. Модуль 5

До цього я працювала із Вікі беручи звідти потрібну інформацію. Тепер спробую туди ще й дописувати 
Але мені вдалось запланувати діяльність учнів по використанню Інтернет у проекті.
Мені здається, що публікація результатів дослідження у блозі та організація маленького телекомунікаційного проекту у цьому блозі дозволить розвити у моїх учнів (гіпотетичних) навички 21 століття

Немає коментарів:

Дописати коментар