До цього я працювала із Вікі беручи звідти потрібну інформацію. Тепер спробую туди ще й дописувати
Але мені вдалось запланувати діяльність учнів по використанню Інтернет у проекті.
Мені здається, що публікація результатів дослідження у блозі та організація маленького телекомунікаційного проекту у цьому блозі дозволить розвити у моїх учнів (гіпотетичних) навички 21 століття
Немає коментарів:
Дописати коментар