Блог вчителя української мови і літератури Гонци Галини Іванівни
понеділок, 19 січня 2015 р.
Рефлексія. Модуль 7
У цьому модулі я поставила собі завдання зробити нов,у для себе, форму учнівської роботи. Це блог. Думаю, мені вдалось стоврити його так як треба.
Хоча, нажаль, не вистачило часу довести його до кінця - там була класна задумка...
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар