понеділок, 19 січня 2015 р.

Рефлексія. Модуль 7

У цьому модулі я поставила собі завдання зробити нов,у для себе, форму учнівської роботи. Це блог. Думаю, мені вдалось стоврити його так як треба.
Хоча, нажаль, не вистачило часу довести його до кінця - там була класна задумка... 

Немає коментарів:

Дописати коментар